Sex romanesc neregizat : Futai cu pula imensa

Escorta Medias Buna, sunt o escorta reala care te așteaptă sa suni, îți ofer o experiența de neuitat cu siguranța o sa revi, pula, futai. Timpul pe care o sa…

Escorta Medias

Buna, sunt o escorta reala care te așteaptă sa suni, îți ofer o experiența de neuitat cu siguranța o sa revi, pula, futai. Timpul pe care o sa îl petreci cu mine va fi de neuitat

Gigolo pe Medias

Sunt un bărbat de 41 de ani vreau sa fac fericite doamnele trecute de vârsta de 40 de ani rog seriozitate la mine sau la tine Imensa. Neregizat.

Placere fara obligatii

Buna ,

Sunt un tanar in varsta de 30 de ani ,inalt(1.85),caut placere fara obligatii ,

Locuiesc in Medias ,am locatie ,ma deplasez in imprejurimi ,

Da-mi mesaj pe whatsapp si vorbim mai multe acolo ,

Ciao ! Sex. Romanesc.

buna am revenit la tine in oras .fac doar deplasari

fac doar deplasari la medias hotel locati pensiuni etc un apel ne desparte pupici poze reale 100%

***New în orașul tau ***Mediasi **

Buna ! Am 23 de ani .Ofer companie domnilor manierați si generosi, daca te-ai saturat de ‘Graba si Experiențe Neplacute’ te astept la mine in locatie pentru a petrece momente de neuitat.

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții

-Nu accept cu bile sau alte accesorii

-Nu accept in stare de ebrietate

Dacă nu răspund în momentul în care m ai contactat te rog sa revi sau imi poti lasa mesaj cu intervalul de timp in care te pot contacta.
Va rog nu sunati inutil !

Pentru detalii suplimentare ma puteti contacta la numarul de telefon.

daca crezi ca te incadrezi ma cauti pe whatsapp

daca ai între 18 și 45 de ani atunci te încadrezi adica atunci eu o fac de placere adica gratis binenteles discret am si loc discret…..ma cauti la ora 00 noaptea fac total dar doar daca respecți ce am cerut si daca te incadrezi si sa fi la Mediaș noaptea

***Blonda miniona ****Anays***Medias*

Sunt o escorta cu ochii caprui, si tot ceea ce trebuie sa aiba o femeie pentru a fi placuta din privirii si atingerii, nu sunt genul sa stau cu ochii pe ceas, ofer companie intima pentru domnii interesați , plus masaj de relaxare …sigur vei reveni ,iar eu te aștept cu drag… am dreptul de a mi selecta clienteala ,nu fac deplasari sub nici o forma asa ca nu insistati!!!!
Nu intru cu persoane in stare de ebrietate sau consumul altor substanțe !!!
Nu intru cu bile sau alte accesorii !Sau dimensiuni mari !!

MEDIAS. Poze Reale !!! Prestez Masaj Erotic

Pozele îmi aparțin !!!
Ma adresez domnilor ce vor o experiență noua, în compania unei escorte stilate, cu simțul umorului, experimentată, pasională și deloc grăbită!
Pun accent pe discreție, seriozitate si igienă!
Dacă ești un adevărat gentleman care se respecta atunci totul vine de la sine, iar întâlnirea va fi una încărcată de momente frumoase de neuitat.
Pentru mai multe detalii contactați-mă.

English speaking.

new top Transexuala an Medias gura câmpului

Transexuala activa si pasiva lipsita de inhibitii jucausa spontana si discreta. diferita de ce ai avut pana acuma datorita senzualitatii rafinamentului si pasiunii pe care o pun in joc pentru a te satisface. asfel incat clipele petrecute alaturi de mine sa fie de neuitat disponibilă mesaje nu rămân la discuții interminabile nu insista vei primi imediat bloc nu răspund la nr private un apel ne desparte kyss….!nu mai scrieti pe aplicatie ca nu raspund șanț o transexuala reală și nu travestiți cu peruci sau bărbați ambracti an femei sau ciorapi lu bunica an sutien disponibilă și pt party cu substanțe mirositoare piele catifelata fundulet pufos si plin de peripetii erotice kyys

Doar 3 zile în Mediaș

Bună ma numesc andreea am 25 ani 1.65 h 60kg sunt o fata independenta și mereu cu zambetul pe buze. Pt mai multe detalii aștept tel dumneavoastră. Dacă nu rasp va rog sa reveniți cu un tel. Nu primesc pers în stare de ebrietate și cu accesorii

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *