La Hotel sau La mine acasa Andreea ofer servicii totale full masaj erotik domnilor generosii pupik.
Buna sunt Andreea bruneta 24.ani 170.cm 55.kg sani nr.3-4 fund bombat noua in domeniu cu experienta pasionata de dragoste totala poze reale 100% din locatia mea.
Ofer companie si placeri de neuitat domnilor generosii servicii totale full dragoste sarutarii masaj erotik masaj relaxare
dus impreuna si alte mici fantezii compania mea serviciile mele sunt de calitate si garantate 100% fara graba si fara inhibitii te voi rasfata cu placerile mele de dragoste la maxim.
Sunt noua in domeniu cu pofta de dragoste totala fara restrictii , acept sa facem dus impreuna si dragoste totala , acept totale fantezii la alegerea ta fara restrictii , dragoste totala cu pasiune si fara graba , ofer servicii totale full.
Compnia mea serviciile mele sunt de calitate si fara graba putem petrece mai mult timp impreuna si te voi rasfata cu un masaj erotik sau masaj de relaxare dragoste cu pasiune totala.
Oferta speciala 3.ore servicii totale full plus bonus si discound.
Garantez servicii totale full Masaj Erotik si de relaxare companie si alte servicii full discutabile pe watsapp.
Daca esti un domn generos cu bunele maniere si vrei sa petrecem clipe frumoase de fericire dragoste sarutari masaj erotik si de relaxare astept sa ma contactezi pentru mai multe detalii pe watsapp.
LA MINE – LA HOTEL – LA PENSIUNE – OFER SERVICII TOTALE FULL – DOMNILOR GENEROSII.
DEPLASARII: Bucuresti si ILFOV.
Ma deplasez la tine sau la hotel in maxim 20.minute in functie de aglomeratie.
Rog seriozitate si discretie domnilor generosi pup dulce, batrână. Sex.
Doamna 40 de ani….Poze noi…ptr domni pretentiosi!!
40 de ani…!brunetă delicioasă , !! Singură în locație,Fără grabă !! Bucuresti,Singură în locație !!! Pentru domni civilizați care își doresc o tipă stilată , selectivă și atentă la dorințele tale.
Ca și caracter sunt o fire veselă, dulce cu bun simț și discretă.
Ma fac deosebită pentru că imi place să tratez oaspeții cu respect , bun simți , discreție si căldură!! I
Noua in bucuresti! Doar deplasari!
Buna ma numesc Anastasia !
Sunt o fata cu forme frumoase, o fire vesela si prietenoasa. Cerintele unei intalniri frumoase sunt igiena,discretia si bunul simt din ambele parti. Doar deplasari! Plata in avans ! Raspund doar pe whatsapp !
Bărbat pentru femei
Bărbat 24 de ani București ,pentru domane 20-50 de ani .pentru mai multe destali aștept mesaj aici!
Sclav matur generos
Sclav matur, generos, din Bucuresti, cu locatie discreta si posibilitatea de deplasare, potenta scazuta, doresc cunostinta zeita deosebita , pretentioasa cu iigiena deosebita pe care sa o satisfac pasiv la orice cerinta. Resping orice contact cu barbatii sau escortele.
Pentru momente minunate impreuna
Sunt aici din acelas motiv ca tine,sper… sa cumosc oameni frumosi pentru momente minunate impreuna.
Sunt un barbat generos ,manierat ,studii superioare ,50 de ani . Putem sta de vorba la o cafea,sau sa facem orice ne aduce placere . Dispus sa sustin deplasari , orice plimbare , vacanta in doi sau intalniri discrete ,am locatie proprie in Bucuresti.
Imi doresc si ofer un GFE de inalt nivel ….
Ma adresez doamnelor si domnisoarelor care isi doresc sa evadeze din rutina cotidiana sau familiala chiar si numai pentru o discutie ,o cafea,un film….
Solicit si ofer discretie .
Astept sa ma contactezi pe WhatsApp pe nr de telofon din anunt.
Multumesc,

Leave a Reply