Doar pentru tine bruneta senzuală!!!Militari residence
Ceea ce vezi în poze este ceea ce îți va deschide ușa !
Garantez că vei reveni când vei avea nevoie de o pauză de relaxare!
Vizitează-mă și nu vei pleca dezamăgit de la mine !
Bruneta slim tatuată ,piercing zona intima , cu mult bun simț și igienă maximă !
Dacă și tu îți dorești un moment intim și de neuitat ,atunci contactează-mă ! Poze recente ,servicii de vis și de neuitat !
Vă aștept pentru a vă convinge personal ! Pentru mai multe detalii ,sună-mă ! Dacă nu răspund ,este posibil să fiu ocupată și poți să revii cu un apel în circa 10,15 min! Pret. Prostituate.
Larisa 25 ani noua in zona ! Militari recidence
buna! sunt Larisa 25 ani va aștept cu drag in locația mea ..sunt o fata fără figuri și talente ..deschisă la noi fantezi și nebunii
pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi kiss
Militari residence -profil real 100%
Ceea ce vezi în poze te așteaptă și în realitate .
Sunt o fire sociabila, deschisa, manierata și cu bun simt. Te aștept într-o locație discreta unde intimitatea și plăcerile tale sunt prioritatea mea.
Anunțul este doar pentru domnii ce se respecta, manierați și cu bun simt!!
Nu răspund la număr privat și sms!
Nu accept persoane în stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii!!
Nu accept minori!
Nu fac deplasari!!
Va rog nu deranjați inutil!!
Va pup si haide sa ne cunoastem, sunt sigura ca o sa revii!
Blonda TOP siliconată!Confirm cu tatuajele și chipu)
Sunt o persoana caldă, prietenoasă, îmi place să întâlnesc bărbați interesanți și să te conectez în mai multe feluri decât fizic. Sunt o fată foarte pasională și distractivă Îmi place sa seduc, sa rad și am tone de energie 😉 sunt o femeie elegantă care vrea să-si petreacă timpul cu domni care apreciază o experiență prietenească plăcută. Sper să te văd în curând aici in apartamentul meu
Nu Răspund la Privat !! Militari
Blonda Roxy noua la tine în orasi. Militari Gorjului
BUNA SUNT ROXY O ESCORTA RABDATOARE !!!TIMPUL TAU ESTE PREȚIOS.BUCURATE DE EL IN COMPANIA UNEI FETE ATENTA LA DORINȚELE TALE.NU EZITA SA MA SUNI,DOAR UN TELEFON NE MAI DESPARTE
Fac și deplasarii militari sector 6
Militari Gorjului
Te aștept, disponibila oricând militari residence
Buna dragilor, sunt o femeie senzuală și pasională, te invit sa îți iei porția de relaxare intr-o locație discretă și ușor accesibilă. Sunt in oras doar pentru cateva zile. Pozele imi apartin in totalitate. Micile tale fantezii pot prinde contur. Sunt o fata cu forme apetisante, o fire veselă și prietenoasă in a cărei companii te vei destinde atât cât dorești fara graba. Cerințele unei întâlniri frumoase sunt igiena, discreția și bunul simt din ambele părți, mai multe detalii îți pot oferii.
Ma numesc Ela te aștept la mine militari residance
Buna sunt Carina sunt in orașul tău pentru a-ți satisface micile plăceri.Sunt o fata sociabila comunicativa și mereu cu zâmbetul pe buze discretă și atentă la dorințele tale răspund numai la oamenii gentili și cu o educație aparte. Te pup si te astept .
MILITARI RESIDENCE reala 100% câteva zile
Buna, sunt Lili am 24 de ani și nouă aici!
Te aștept în locația mea discretă și disponibilă pentru a petrece timpul cu tine
Igienă și discreția sunt pe primul loc!
P.SNu accept in stare de ebrietate cu bile etc!
Mai multe detalii la telefon și pe wapp

Leave a Reply